Kliendid meist

Kasti Metalli meeskonnaga on hea teha koostööd. Nende paindlikus tööprotsessis on väga positiivne. Nad ei ütle Ei ka väikestele tellimistele ning see omakorda on tõukeks pikemale koostööle. Lühidalt 3K – kompetents ‐kiirus ‐kvaliteet

Veiko JuurmaEhitusjuht, Prefabcon AB

Kohusetundlik, väga koostööaldis. Alati kvaliteetne toodang ja tarneaeg on lühike!

MVH/With best regards / Parimate soovidega

Jürgen PaatSales Manager/Müügijuht, Muuga Betoonelement

Krismax Invest OÜ koostöö Kasti Metalliga on kestnud aastaid. Kõik tellimused on täidetud tähtaegselt ja korrektselt. Meile väga oluline on Kasti Metalli konkurentsivõimeline hind ja tellimuste täitmine kliendi soovide järgi. Soovitan kindlasti Kasti Metalli teenuseid tellida ettevõtetel, kes hindavad tootja paindlikkust hinnakujundamisel ning operatiivsust tekkivate küsimuste lahendamisel.

Kristo KotkasKrismax Invest OÜ

Koostöö Kasti Metall oü-ga on alati sujunud ning kogemused on positiivsed. Meie töös on väga oluline tähtaegadest kinni pidamine, et ei tekkiks teistele töödele järjekordi. Selles osas on Kasti Metall meie tellimused alati õigeaegselt täitnud. Samuti ei tehta selles ettevõttes kompromisse kvaliteedi osas ning võib kindel olla, et kõik tööd on tehtud vastavalt ette antud nõuetele. Koostöö teeb veelgi mugavamaks sõbralik ja professionaalne suhtlus ning kiire infovahetus.

Margus TammMPV-Infrarakenne Oy

Anna tagasisidet